Loading...

SMART klima s.r.o.

Spoločnosť SMART klima s.r.o. vznikla na základe potreby spĺňať stále stúpajúce požiadavky na kvalitu ovzdušia, pri zanechávaní čo najmenšej stopy na životnom prostredí. Pomocou tejto myšlienky navrhujeme a realizujeme všetky projekty, ktorých riešenia sú dlhotrvajúce, efektívne a ekologické.

Sme pomerne nová, no stabilná firma, ktorá sa zaoberá predajom a montážou širokého sortimentu klimatizačných a chladiarenských zariadení od rôznych výrobcov. Nebojíme sa tvrdiť, že klimatizácia sa v dnešnej dobe stáva súčasťou mnohých domácností a je vhodným nástrojom na úpravu rôznych parametrov vzduchu v interiéry.

Samotnej montáži vždy predchádza detailná obhliadka priestoru, na základe ktorej pripravíme cenovú ponuku alebo vypracujeme projektovú dokumentáciu. Po montáži priestor vždy dôkladne upraceme a vrátime do pôvodného stavu, tak aby ste boli s našou službou naozaj spokojný.

Snažíme sa o dlhodobú a korektnú spoluprácu s každým klientom a vždy dodávame tú najvyššiu kvalitu za rozumnú cenu. Každý projekt realizujeme na mieru tak, aby bol zákazník spokojný a odporučil našu prácu ďalej. Považujeme za úspech ak tím veselých ľudí dokáže pomôcť zvyšovať energetický štandard domácností ako aj zdravie ich obyvateľov.

Obchodné meno:SMART klima s.r.o.
Sídlo spoločnosti:M.R.Štefánika 515/6, 919 21 Zeleneč
IČO:52253546
DIČ/IČ DPH:2120993798
Bankové spojenie:Slovenská sporiteľňa
IBANSK43 0900 0000 0051 5786 4619
KONTAKT

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať! Radi vám odpovieme na akékoľvek otázky. V prípade záujmu vám zavoláme a dohodneme sa na obhlaidke priestorov a následne vám pripravím cenovú ponku.

    alebo volajte +421 901 909 909